Na tej stronie sa publikowane zdjecia i artykuly mojego autorstwa.Prosze o niepublikowaniebez mojej zgody.Wszystkie prawa zastrzezone.

wtorek, 17 maja 2011

Najwiekszy przemytnik rzadkich ryb i kolarowcow w Aqaba zlapany.

Ryby zostały skonfiskowane z domu w Abu Nasir, właściciela  domu, w którym były trzymane kolorowe ryby morskie, jak również różne  rodzaje  organizow  morskich  dla celów zawodowych, bez oficjalnej zgody na transferowanie  ilub posiadanie takich przedmiotów.
W Marine Science Station w Aqaba  znajduje sie  więcej niż 74 ryb i koralowców zagrożonych wyginięciem, rzadko spotykane", Zgromadzone  ryby mają być stamtąd przeniesine z Marine Science Station w Aqaba i umieszczone  w jego naturalnym środowisku.
Królewskie Towarzystwo Ochrony środowiska morskiego po raz pierwszy zalozylo sprawe  wczoraj w sądzie przeciwko władzy Aqaba Aqaba Special Economic Zone.
Zaostrzono  kary  za te zbrodnie, które są przestępstwami gospodarczymi , grozi za to  kara więzienia w granicy do sześciu miesięcy i grzywna w wysokości 50000 dinarów.


Środowisko morskie w rejonie Zatoki Aqaba jest najbogatszym i najbardziej zróżnicowanym ze wszystkich środowisk morskich na Morzu Czerwonym, ale cierpi z powodu niedbalstwa obywateli oraz składowania odpadów,co sprzyja w Akabie na złamanie i zniszczenie raf i zabijania lub polowania  na morskie kolorowe  ryby.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze

zobacz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...