Na tej stronie sa publikowane zdjecia i artykuly mojego autorstwa.Prosze o niepublikowaniebez mojej zgody.Wszystkie prawa zastrzezone.

piątek, 27 maja 2011

Sportowa AbayaWiele kobiet cierpi z powodu  otyłości w Arabii. Ale wychodząc  z domu musza wkladac Abaje, a noszenie Abaji sprawia, że ​​ćwiczenia sa  trudniejsze.Abaje sa bardzo ciezkie lub niewygodne przy spacerowaniu.Spacerowanie w Arabii jest zaliczane do jednego z rodzaju sportu.Saudyjczycy spaceruja wszedzie , w parkach , na ulicach oraz na pustyni.

Teraz kobiety moga kupic adaje wykonane specjalnie do spacerowania.
Firma  CEO zaczela  sprowadzac  materialy do wyrobow  sportowych  abaji dla saudyjskich kobiet ,ktore beda mogly spacerowac i biegac  bez trudu .

Bin Salman-producent abaji powiedzial -"Nasze kobiety są to  klienci, którzy wierzą w znaczenie sportu dla zdrowia. Są to wykształcone kobiety w wieku 20 i 40,"dodał. "Zajmujemy się importem tkanin z Indii i Indonezji. kobiety moga  je kupić i dopasować je do sportowej abaji.

Bin Salman wyjaśnił, że  Sportowa Abaja składa się z 60 procent bawełny i 40 procent poliestru, co sprawia ze abaja daje chlod dla ciala a bawelnia pochlania cieplo.
orginalny tekst http://arabnews.com/lifestyle/fashion/article429064.ece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze

zobacz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...