Na tej stronie sa publikowane zdjecia i artykuly mojego autorstwa.Prosze o niepublikowaniebez mojej zgody.Wszystkie prawa zastrzezone.

piątek, 19 sierpnia 2011

Clock Mekki i Kingdom Tower -najwspanialsze budynki KSA
Amerykański pisarz zaliczyl  Clock  Mekki i Kingdom Tower  znajdujace sie w KSA do  7 cudów świata.

6 komentarzy:

 1. Szkoda ze nie każdy ma możliwość zobaczenia tego
  " cudu", chociaż z drugiej strony ja jestem tak bardzo przerażona KSA ,ze nie wiem czy jeszcze kiedyś odważyłabym się tam pojechać.
  Paula

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko pięknie, ale co będzie jak się im skończy ropa? oj, co tam będzie się działo to nie potrafię sobie wyobrazić.
  Goria

  OdpowiedzUsuń
 3. Arabskie postawiły na sektor turystyczny i bankowość więc gdy zasoby ropy się skończą to kraj się utrzyma, a w przypadku KSA to faktycznie aż strach się bać.
  Paula

  OdpowiedzUsuń
 4. Miało byc Emiraty Arabskie
  Paula

  OdpowiedzUsuń
 5. Emiraty Arabskie to inna bajka ;) kraj, w którym obowiązuje to samo prawo, a jednak występuje taka mieszanka ludzi. Jednak widać po Egipcie czy Tunezji, że sama turystyka niewiele potrzeb państwa zaspokaja i niektorzy, nawet za cenę srogiej biedy, woleliby żeby w ich kraju nie było "rozpustnej turystyki". Niestety w KSA dużo kobiet nie pracuje - BO ICH STAĆ NA TO, paradoksem jest, że większość studentów to kobiety. No i takie to błędne koło, nie wykorzystują tego, co mają. Zbyt dużo swej siły wkładają w kontrolowanie kobiet i całego państwa, jakby kobiety chciały tylko czmychnąć od nich ;) to mogłoby być tak dobrze i bogato urządzone państwo... jednak wygrywa wiara w słowa człowieka, który żył daaaawno temu i pokazał im religię zniewalania kobiet i nienawidzenia wszystkich wkoło.
  Goria

  OdpowiedzUsuń
 6. oni tak się prześcigają w tym szastaniu pieniędzmi i zdobywaniu władzy, że od razu widać o co im chodzi. wiara w stworce ogłupia ludzi.
  Tomek

  OdpowiedzUsuń

komentarze

zobacz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...