Na tej stronie sa publikowane zdjecia i artykuly mojego autorstwa.Prosze o niepublikowaniebez mojej zgody.Wszystkie prawa zastrzezone.

środa, 27 lipca 2011

Arabowie surowi nie tylko dla kobiet.

Arabowie surowi nie tylko dla kobiet. To zrobili gwałcicielowi sxc.hu

Arabskie prawo jest surowe nie tylko wobec kobiet. Także mężczyźni muszą liczyć się z konsekwencjami swoich uczynków. W piątek ścięto mężczyznę, który dopuścił się gwałtu.
Według informacji przekazanych przez resort spraw wewnętrznych mieczem ścięto mężczyznę, który wdarł się do domu pewnej mężatki. Najpierw zaatakował jej męża, potem ją zgwałcił. Zrobił też zdjęcia nagiej kobiecie z zamiarem jej szantażowania.

W Arabii Saudyjskiej ściśle przestrzega się zapisów prawnych wynikających z islamu
 Karą śmierci przez obcięcie głowy mieczem kara się osoby skazane za morderstwo, handel narkotykami, gwałt i rozboje.
W tym roku wykonano w tym kraju już 31 takich wyroków, w ubiegłym - 27.


7 komentarzy:

 1. a co dzieje sie z takimi kobietami?
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie kobiety zostaja porzucone.Maz daje jej rozwod bo jej juz nie chce.Nawet jesli to nie jej wina.Nikt jej nie pomaga,wraca do swoich rodzicow .Musi sama sobie radzic.

  OdpowiedzUsuń
 3. tak myślałam, to straszne.
  jednak "co kraj to obyczaj".
  Gosia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze jedno pytanie mam: czy wszyscy ludzie mają tam taki pogląd, że kobieta zgwałcona to hańba dla męża, dla rodziny?
  Gosia.

  OdpowiedzUsuń
 5. W arabskich krajach wiekszosc ludzi tak mysli.Zwlaszcza mezowie tych kobiet,poniewaz kobieta przynalezy tylko mezowi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bałabym się mieszkać w kraju arabskim - jakimkolwiek, bycie żoną muzułmanina przerażałoby mnie chyba. Kultura, kulturą - dobrze się patrzy z boku, bo to interesujące, a jednak zawsze kryje się za tym coś nieludzkiego. Podziwiam kobiety, ktoóre dla miłości potrafią zaryzykować.
  pozdrawiam.

  Gosia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz rację Gosiu ze bałabyś się mieszkać w kraju arabskim, bo nawet jeżeli męższczyzna jest jest facetem daleko odbiegającym od stereotypu Araba, dodatkowo mieszkał kilka lat w Europie i poznał panujące tam obyczaje i traktuje kobietę jak partnerkę to i tak życie w kraju muzułmańskim jest przerażające samo w sobie. Dlatego ja nie rozumiem kobiet które po odwiedzeniu kraju swojego męża decydują się na życie w tamtejszej kulturze i obyczajach .
  Paula

  OdpowiedzUsuń

komentarze

zobacz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...