Na tej stronie sa publikowane zdjecia i artykuly mojego autorstwa.Prosze o niepublikowaniebez mojej zgody.Wszystkie prawa zastrzezone.

piątek, 21 października 2011

Henna TattoosPopyt na tatuaże henną rośnie bardzo szybko i jest bardzo popularny nie tylko na wschodzie ale rowniez na zachodzie..Sztuka malowania  henna, która powstała 5000 lat temu, nie jest juz czyms obcym na zachodzie.mlode dziewczyny sa najbardziej zainteresowane nowymi tatuazami z henny .
 Tymczasowe tatuaże stają się coraz większym odcinkiem w świecie mody, tatuaże z henny  nadal będa  wzrastać popularnościa.
Henna jest to  wysoki, krzew , który  rośnie głównie w Sudanie, Egipcie, Indiach i większości Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. liście henny  są suszone i mielone na drobny proszek, który następnie miesza się z woda, olejem i innymi  składnikami - każdy artysta henny ma swój własny przepis - w postaci pasty. Kiedy ta pasta jest stosowane na skórę, z  pomarańczowego koloru  przechodzi w kolor czerwono-brązowy w ciągu 24 godzin.

Arabskie kobiety stosuja henne  do malowania paznokci lub palcow rak no i oczywiscie stopy tez sa pomalowane.dla mnie ten widok nie jest przyjemny.widok rak i stop w pomaranczowym kolorze nie podoba mi sie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze

zobacz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...